Dla Ciała: MODA

Almost 100% Cotton

Tym razem majowa, bawełniana propozycja z przesłaniem, czyli 100% bawełny z małym dodatkiem syntetyku w dodatkach (buty i torebka).

Jestem wielbicielką jeans’u i z pewnością wielu z Was także nie wyobraża sobie garderoby bez tej bawełnianej tkaniny o typowym, masywnym splocie. Lubię także bawełniane bluzy i tak powstał właśnie komplet łączący różnego rodzaju bawełniane materiałów. Bluza i spodnie stały się kompletem za sprawą drobnej przeróbki, której dokonała moja Kochana Ela Lis – ProjektowanieUbrań, poprzez wyprucie jednej z kieszeni spodni jeans’owych i przyszycie jej do bluzy oraz doszycie czarnej, bawełnianej kieszeni do spodni w miejscu wyprutej wcześniej tylnej kieszeni : )

Napisałam, że stylizacja jest z przesłaniem. Dlaczego? Może zauważyliście błękitny napis na bluzie „NOT SORRY” ; ) Bardzo lubię takie delikatne napisy na odzieży, które mogą wyrażać na przykład nasze stany emocjonalne. Ten napis nie do końca może współgra z moją osobowością, gdyż uważam, że przepraszać należy i to jak najczęściej. Czasami jednak przychodzi nam to baaardzo trudno i takie momenty niekiedy mnie spotykają…

A Wy? Co sądzicie o tej stylówce oraz z ciuchach „z przesłaniem”??? Koniecznie napiszcie mi w komentarzach na blogu jak i na moim Instagram’owym profilu.