Dla Ludzi: POMOC

Czerwiec’19 Dla Wioletty

Właśnie zaczął się czerwiec. Przed nami lato, jednak nie dla wszystkich z nas jest to czas napawający optymizmem… Wspólnie możemy to zmieniać, aby „lato” zagościło także w sercach tych ludzi, dla których ostatni czas nie jest zbyt kolorowy.

Chciałabym, abyśmy otworzyli swoje serca dla pięknej mamy czwórki cudownych dzieci. Dlatego miesiąc czerwiec’19 niech będzie czasem pomocy dla Wioletty, która chciałaby żyć dla Agatki (12 lat), Jacka (11 lat), Asi (4 latka) i najmłodszej Ali (1,5 roku), która chciałaby móc patrzeć jak dorastają.

Kilka miesięcy temu u Wioli, tak jak u mnie ponad dwa lata temu, zdiagnozowano chłoniaka Hodgkina, ale to nie wszystko z czym musi się ona zmierzyć… Dowiedziała się, że poza tym nowotworem, trzeba będzie rozpocząć walkę także z rakiem płuc.

Kochani, dzięki naszym ogromnym serduchom, ta wspaniała kobieta, będzie mogła przejść za granicą terapię akceleratorem protonowym i pokonać raka. Więcej szczegółów na temat tej akcji pomocy znajduje się na stronie:

https://zrzutka.pl/terapia-akceleratorem-protonowym-w-czechach-cel-pokonac-raka

Klikając w powyższy link możecie też dokonać wpłaty na rzecz leczenia Wioletty. Ja już wspomogłam akcję, Wy także otwórzcie swoje serca : )