Dla Ciała: MODA

Jeans i Flanela na początek Jesieni

No cóż, czas to jednoznacznie stwierdzić – nadeszła jesień… Trochę melancholijna pora roku, ale bynajmniej dająca więcej niż lato modowych możliwości, chociażby ze względu na liczbę warstw ubrań : )

Moja propozycja na początek jesiennej pory roku jest niczym z westernu, czyli jeansy z dziurami i flanelowa koszula w kratę. Brakuje tylko kapelusza do stylizacji prawdziwego cowboy’a ; ) Muszę koniecznie dodać kilka słów o samej koszuli, która jest second-hand’ową zdobyczą. Ta baaardzo oldschool’owa koszula Levi’sa została delikatnie zmodyfikowana przez moją zaufaną i najlepszą projektantkę Ela Lis – ProjektowanieUbrań. Nadgryziona zębem czasu flanelowa koszula posiadała dziurkę w widocznym miejscu, a dzięki mojej mamie miejsce dziurki zostało zakryte przeszytą na dół kieszenią, przez co dodatkowo rzecz nabrała bardziej oryginalnego wyglądu.

Żeby nie było tak do końca cowboy’sko, do tej stylówki dobrałam krótki czerwony top z wycięciem na plecach oraz masywne sandały na platformach. Jak wyszło? – Dajcie znać w swoich komentarzach! Zapraszam również na mój Instagram.