Dla Ludzi: POMOC

Listopad’21 Dla Nikosia

Kochani, w tym miesiącu zamieszczam akcję na rzecz Nikosia – dwuletniego chłopczyka, który walczy z poważną chorobą. Nikodem, dotychczas wesoły i rozbrykany chłopiec, otrzymał w marcu tego roku diagnozę: ostra białaczka limfoblastyczna „common” CNS1. Moment, w którym rodzice Nikosia dowiedzieli się o chorobie, wywrócił ich świat do góry nogami.

Łzy i niedowierzanie trzeba było szybko zamienić na siłę do walki z chorobą. Od kwietnia br. ich drugim domem stał się Oddział Hematologii Dziecięcej w Gdańsku, gdzie Nikodem jest poddawany chemioterapii. Jego leczenie będzie bardzo długie i kosztowne.

Z mamą chłopca, panią Natalią, zna się moja mama Ela. Wiemy, że założenie zbiórki na portalu zrzutka.pl było przez nich długo rozważane. Jednak już teraz nie jest im łatwo, a w dalszej perspektywie mogą sobie nie poradzić bez naszej pomocy. Rehabilitacja i lekarstwa, które Nikodem będzie długo przyjmował są bardzo drogie.

Pomóżmy chłopcu wrócić do zdrowia i do domu, w którym czekają na niego z utęsknieniem bliscy wraz z czteroletnią siostrą Zuzią. Ja już zasiliłam zbiórkę, teraz czas na Twoje wsparcie, które z pewnością doda rodzinie Nikosia nadziei i siły do walki o jego zdrowie i życie, dlatego nie zwlekaj z przekazaniem daru serca – wejdź i pomóż! Pamiętaj – DOBRO WRACA!!! : )