Dla Ludzi: POMOC

Listopad’22 dla Neli

Dokładnie 2 lata temu na moim blogu pojawił się pierwszy wpis dotyczący pomocy małej Neli – dziewczynki, która urodziła się z rzadką chorobą genetyczną. Nela sama nie siedzi i nie chodzi, ale ma wspaniałych rodziców, poświęcających nieustannie czas na jej rehabilitację, która niestety jest kosztowna. Nela nigdy nie wyzdrowieje, a jej rodzice robią wszystko, by życie 4-letniej córeczki było jak najlepsze, szczęśliwe i pozbawione bólu.
Na domiar złego niedawno Nelę i jej mamę na pasach potrącił samochód! Połamane kości, zniszczony wózek inwalidzki… Pilnie potrzebna jest pomoc dla dziewczynki, a konkretnie nowy wózek, na który nie stać jej rodziców, gdyż koszt takiego wózka inwalidzkiego to ok. 20 tysięcy złotych.
Rodzice dziewczynki bardzo proszą o wsparcie. Szczególnie teraz, kiedy los rzuca im kłody pod nogi… Tylko z naszą pomocą mogą pokonać przeszkody i pomóc córeczce. Zatem do dzieła! Na stronie Fundacji Siepomaga.pl możecie dowidzieć się więcej o tej akcji pomocy, a także wesprzeć zbiórkę. Nie zwlekajcie Moje Kochane Anioły!