Dla Ludzi: POMOC

Sierpień’19 Dla Patryka

Moje Drogie Anioły, w obecnym miesiącu zapraszam Was do udziału w zbiórce pieniędzy na rehabilitację i powrót do sprawności dla Partyka Niekłania. Z pewnością niektórzy z Was znają Patryka z występów w programie „Mam Talent”. Niestety dzień po finałowym występie w tym programie, uległ on poważnemu wypadkowi samochodowemu i zapadł w śpiączkę.

Po wypadku u Partyka zdiagnozowano złamanie kości krzyżowej, pęknięcie miednicy oraz spojenia łonowego. Do tego doszły liczne krwotoki wewnętrzne, zapalenie nerek, wątroby, stłuczenie płuc oraz obrzęk mózgu. Patryk przeszedł już pomyślnie bardzo skomplikowaną operację. Po tygodniach opieki na intensywnej terapii jego stan się ustabilizował i trafił do olsztyńskiej kliniki Budzik dla Dorosłych, gdzie rozpoczęła się droga do odzyskania świadomości i sprawności umysłowej oraz fizycznej.

Dzięki pracy fizjoterapeutów, neurologów, neurologopedów i psychologa, Patryk na dzień dzisiejszy potrafi już sam siedzieć, ruszać rękami i nogami oraz przejawia aktywność. Ożywia się, gdy słyszy swoją córeczkę Hanię i żonę Anię : )

Z początkiem sierpnia rozpoczęła się rehabilitacja w Krakowie w ośrodku Votum. Miesięczny koszt pracy z Patrykiem to 20 tysięcy złotych. Tylko dzięki Waszym serduchom może udać się walka o jego przyszłość i zdrowie, gdyż ta żmudna rehabilitacja nie jest w Polsce refundowana.

Patryk ma duszę sportowca, jest osobą niesamowicie wytrwałą i zdyscyplinowaną. Ogromną motywacją jest też jego córeczka Hania, która podczas wypadku miała zaledwie 6 tygodni. Uwierzmy w niego i dajmy mu szansę na powrót do sprawności wspierając zbiórkę, do której link zamieszczam poniżej:

https://zrzutka.pl/6awta2

Więcej informacji na temat Patryka i jego postępów podczas rehabilitacji możecie zobaczyć na tym facebook’owym profilu:

https://www.facebook.com/zbiorkapieniedzynarehabilitacjefinalistymamtalent/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − one =