Dla Ludzi: POMOC

Sierpień’23 Dla Jowity

Moje Drogie Anioły, kolejna ważna akcja przed nami! A mianowicie – zbiórka dla dzielnej Jowity na nowoczesne leczenie, a zarazem jedyne możliwe leczenie, które niestety aktualnie nie może być w Polsce refundowane. Jowita to kobieta, u której zdiagnozowano dość ekspansywnego raka piersi. Przeszła szereg chemioterapii wraz z mastektomią, a gdy miała jeszcze finalnie przebyć radioterapię okazało się, że doszło do przerzutów do kości i wątroby, co przekreśliło tę ostatnią formę leczenia.

Lekarz prowadzący poinformował Jowitę, że jest dostępny nowy, idealny dla niej, lek immunologiczny – pemprolizumab. Wówczas została skierowana na dalsze badania. Okazało się jednak, że w Polsce ten lek może dostać pacjent, który przez pół roku nie miał chemii, więc Jowita na chwilę obecną się nie kwalifikuje, a nie może już dłużej czekać i pozwalać chorobie na silniejszy atak.

Dlatego, aby móc leczyć się nowocześnie i tak na prawdę w jedyny możliwy sposób, Jowita musi zbierać pieniądze na lek. Inaczej czeka ją już tylko leczenie paliatywne. Tak oto stała się podopieczną Fundacji Hospicyjnej w Gdańsku, za pośrednictwem której może zbierać fundusze na leczenie.
Aby pomóc Jowicie możecie dokonywać wpłat na rzecz Jowity poprzez konto w/w fundacji:
Nr konta (BOŚ Bank S.A.): 39 1540 1098 2001 5562 4727 0013
Tytułem: JOWITA
O szczegółach akcji dowiecie się na Facebook’u Jowity, gdzie udostępniła także tzw. Porozumienie z gdańską Fundacją Hospicyjną, dzięki któremu możliwa jest zbiórka pieniędzy na jej rzecz. Nawet jeśli nie jesteście w stanie wesprzeć Jowitę darowizną, to nie zapominajcie o udostępnianiu wiadomości w mediach społecznościowych!
Do dzieła Anioły!!!