Dla Ludzi: POMOC

Styczeń’22 Dla Szymonka

Raz na jakiś czas zamieszczam na moim blogu akcję dla bliskiego mojemu sercu chłopca – Szymonka i jego wspaniałej rodziny. Można powiedzieć, że Szymon to dzielny, waleczny rycerz, a jego najbliżsi – Rodzice i Bracia razem z nim walczą o „lepsze jutro” dla całej rodziny. Nie jest im łatwo, gdyż wciąż drugim domem Szymka jest szpitalny oddział…

Od urodzenia zmaga się on z wieloma ciężkimi chorobami, które nie sposób zliczyć – dolega mu m.in. zespół wad wrodzonych, pierwotny niedobór odporności, niedokrwistość mikrocytarna, padaczka lekooporna jak i inne przypadłości. Mimo to, Szymek ma wielką siłę walki o swoje życie. Nie da się ukryć, że ta siła potrzebuje naszego wsparcia.

Koszty leczenia, to nie tylko leki dla chłopca, to także środki opatrunkowe, igły, strzykawki oraz wiele innych. Bez wsparcia finansowego jego Rodzicom jest naprawdę ciężko, tym bardziej że Szymek, to nie jedyna osoba chora w ich rodzinie. Każda złotówka ma tu ogromne znaczenie!

Aby wesprzeć Szymka i jego rodzinę, możecie wejść na stronę Fundacji Siepomaga.pl – tutaj, gdzie doczytacie także szczegóły nt. zbiórki.

Możecie również:

  • przekazać darowiznę na numer konta Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, której Szymek jest podopiecznym:

ALIOR BANK S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

tytułem – 26440 Matysek Szymon darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

  • przy okazji rozliczenia podatkowego za ubiegły rok, przekazać 1% swojego podatku, podając w PIT – w polu przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) – numer KRS: 0000037904 wraz z informacją uzupełniającą: 26440 Matysek Szymon

Kochani, nie zwlekajmy! Działajmy!!! : )