Dla Ludzi: POMOC

Styczeń’23 Dla Szymonka

Nowy Rok zaczynamy pomocą na rzecz wspaniałego, dzielnego chłopca – Szymonka i jego cudownej rodziny, których znam osobiście. Szymek ma aktualnie 11 lat i wciąż ogromną siłę walki o swoje życie. Mimo tej siły, niezbędna jest także nasza pomoc temu walecznemu rycerzowi jak i jego najbliższym, którzy wspólnie z nim walczą o życie i zdrowie Szymona.

Chłopiec od urodzenia zmaga się z zespołem wad genetycznych oraz wieloma ciężkimi chorobami współisniejącymi. Wymaga leczenia w Polsce i za jej granicami, przez co leczenie jest bardzo kosztowne. Koszty leczenia, to nie tylko leki, to także środki opatrunkowe, igły, strzykawki oraz wiele innych. Bez wsparcia finansowego jego Rodzicom jest naprawdę ciężko – każda złotówka ma tu znaczenie! Tutaj możecie przeczytać, z jakimi dolegliwościami zmaga się Szymek i jaką pomoc niosą mu jego bliscy każdego dnia. A żeby wesprzeć ich w działaniu, zapraszam do przekazania darowizny na numer konta Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, której Szymon jest podopiecznym:

ALIOR BANK S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

tytułem – 26440 Matysek Szymon, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dodatkowo, przy okazji rozliczenia podatkowego za ubiegły rok, możecie przekazać 1,5% swojego podatku, podając w PIT – w polu dot. organizacji pożytku publicznego (OPP) – numer KRS: 0000037904 wraz z informacją uzupełniającą: 26440 Matysek Szymon

Do dzieła Moje Anioły!!! : )