Dla Ludzi: POMOC

Wrzesień’23 Dla Mobilnej Łazienki Ubogich w Gdańsku

Kochane Anioły, zbiórki na rzecz wspaniałej inicjatywy jaką jest Mobilna Łazienka w Gdańsku wciąż trwają. Działalność Mobilnej Łazienki rozpoczęła się, jednak do działania na pełną skalę potrzebna jest jeszcze nasza pomoc – pomoc ludzi dobrej woli, którym zależy na godności drugiego człowieka w jednaj z najtrudniejszych życiowych sytuacji, czyli w kryzysie bezdomności.

Jak już pisałam na moim blogu niejednokrotnie wspaniali ludzie zaangażowali się w to dzieło pomocy, poświęcili swój czas, by odmienić życie ludzi mieszkających na ulicach. W mobilnej łazience kąpane są osoby w najcięższych stanach. Ludzie poza odzyskaniem godności, odzyskują też chęć do życia, potrzebę działania i co najważniejsze – chęć zmiany dotychczasowego życia. Więcej na ten temat przeczytacie w poprzednich moich postach publikowanych na blogu w 2022 i bieżącym roku oraz na stronie Pomagam.pl, gdzie także możecie wesprzeć akcję.

Jeśli chcesz dołożyć cegiełkę do przywrócenia godności ludziom, rodzinom, miastu – KLIKNIJ i wpłać dowolną kwotę, a także udostępnij informację w mediach społecznościowych – po prostu działaj!!!