Dla Ludzi: POMOC

Kwiecień’21 Dla Olgi

Kochani, kwietniowa akcja poświęcona jest pomocy dla Olgi – mieszkanki Gdyni, która – jako Ratownik Medyczny – każdego dnia pomaga ludziom. Teraz naszedł czas, kiedy to ona potrzebuje pomocy.

Olga na 41 lat, wykonywana przez nią praca z ludźmi i możliwość pomagania im, sprawia jej ogromną satysfakcję w życiu. Jest osobą ciepłą, pełną energii i bardzo pogodną. Niestety jej codzienność zmieniła się o 180 stopni, gdy pod koniec stycznia br. usłyszała diagnozę – ostra białaczka szpikowa.

Aby wrócić do pełni zdrowia, Olga potrzebuje przeszczepienia szpiku kostnego od Dawcy niespokrewnionego, dlatego tak bardzo potrzebuje naszej pomocy.

Jakiego wsparcia możesz udzielić Oldze, a przy okazji, także osobom w podobnej sytuacji? Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku przez stronę Fundacji DKMS: www.dkms.pl/pomagam-oldze i koniecznie udostępnij w mediach społecznościowych tę akcję pomocy!!!

Na koniec kilka słów od Olgi:

23 stycznia 2021r. mój świat stanął w miejscu. Okazało się, że choruję na ostrą białaczkę szpikową. Zapewne domyślasz, się, że był to dla mnie szok. Okazuje się, że pokonam tego nieprzyjaciela tylko w jeden sposób: poprzez przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie. Nie pozwolę chorobie, żeby cokolwiek u mnie zmieniła. Mam dużo marzeń i liczę, że większość uda mi się zrealizować. Zaczynam od pierwszego – wygrania z chorobą. Pomożesz mi?”

Do dzieła Moje Anioły!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen + six =