Dla Ludzi: POMOC

Maj’21 Dla Milenki

Kolejny już miesiąc zachęcam Was do rejestracji w bazie dawców szpików Fundacji DKMS. Jeśli nie udało Wam się dotychczas zgłosić, to niech w tym miesiącu motywacją dla Was będzie sytuacja 12-letniej Milenki, którą nowotwór krwi zaatakował po raz drugi.

Początkowo jej ponad dwuletnia walka z nowotworem krwi przyniosła efekty. Zwyciężyła. Pokonała ostrą białaczkę limfoblastyczną. Zaczęła nowe życie. Radość nie trwała jednak długo. Zaledwie cztery miesiące później okazało się, że znów musi stanąć do walki. Tym razem ratunkiem dla dziewczynki jest przeszczep szpiku. Milenka szuka więc swojego genetycznego bliźniaka. Być może jesteś nim Ty i to Ty możesz uratować jej życie. Wystarczy tylko, że zarejestrujesz się w bazie potencjalnych dawców szpiku!

Jeśli jesteś zdrową osobą pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, ważącą minimum 50 kg (bez dużej nadwagi), to nie zwlekaj i wejdź na stronę www.dkms.pl, odpowiedz na kilka pytań i zamów swój bezpłatny pakiet rejestracyjny.

Podaruj Milenie lub innej osobie w potrzebie szansę na powrót do zdrowia! Dzięki Tobie bezradność może zmienić się w nadzieję : )

Więcej o akcji na rzecz Milenki możesz przeczytać na Facebook’owej stronie Power of Milena lub na: https://kartuzy.info/artykul/rak-zaatakowal-po-raz/1165115

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight + 1 =