Dla Ciała: MODA

Dark Green – the color of Elegance

Zawsze uważałam ciemną zieleń za kolor elegancji, a w szczególności odcień szmaragdu. Mimo, że sweter ma sportowy krój i kaptur, to w tym przypadku kolor szmaragdowy nadaje mu elegancki look. Aby podkreślić szlachetny charakter stylizacji, dobrałam do niej czarne, szerokie, atłasowe spodnie z ciemnozielonym lampasem. Obydwie rzeczy zostały zakupione w bardzo popularnych brand’ach sieciowych. Do tego oczywiście dodatki – kilka bransoletek z kryształków i ręcznie wykonane przez moją Mamunię owady w formie broszek : )))

Wiecie, że lubię bawić się w mieszanie stylów, dlatego tym razem wybór padł na sweter o sportowym kroju w eleganckim kolorze i spodnie z wytwornego materiału, ale ze sportowym lampasem ; ) Często taki mix stylów sprawia, że stylizacja staje się uniwersalna. W takim zestawieniu mogłabym iść na spacer, ale i do teatru. A co Wy uważacie o tym połączeniu jak i o „mixowaniu” w modzie? Też macie jakieś ciekawe dodatki „hand made”? : )

Zapraszam Was także do śledzenia mojego profilu na Instagramie, gdzie zawsze w pierwszej kolejności pojawiają się zapowiedzi nowych wpisów modowych i lifestylowych. Aby być na bieżąco z Ann Lis wejdź i kliknij „Obserwuj”: https://instagram.com/annlis.pl/