Dla Ciała: MODA

Scottish Check & Leather

W oczekiwaniu na cieplejsze dni tej wiosny… Propozycja szkockiej kraty na bazie czerni, a dokładniej połączenie marynarki i butów w szkocką kratę z czarnymi, skórzanymi szortami (oczywiście z eko-skóry!), czarnym topem i czarnymi, kryjącymi rajstopami.

Też lubicie szkocką kratę? W jakich elementach garderoby najbardziej podoba Wam się ten wzór? Dajcie znać w komentarzach i koniecznie zaobserwujcie mnie na Insta : )

 

2 komentarze

  • Karla

    Szkocka krata jest bardzo modna w tym sezonie, widzę to po wielu projektach oraz po pokazach projektantów. Nie mogłam się do niej przekonać latami, w tym roku jednak postanowiłam sobie kupić marynarkę. Wydawało mi się, ze nie będe jej często nosiła, stała sie jednak moim ulubionym elementem garderoby. Jest wygodna oraz pasuje wbrew pozorom do wszystkiego.

    Świetne buty swoją drogą. Pierwszy raz widzę taki wzór własnie na butach 🙂

    • ANN LIS

      W obecnym sezonie rzeczywiście są w modzie wzory – m.in. krata, choć myślę, że szkocka krata jest w pewnym sensie ponadczasowa. Cieszę się, że przekonałaś się do kraty i że spodobały Ci się moje kraciaste traperki 🙂 Pozdrawiam!