Dla Ciała: MODA

Skóra i Jeans na sportowo

Na Pomorzu jesienna słota w środku zimy… a na blogu dziś taki casual, ale bardziej na sportowo ; )

Lubię obszerne, oversizowe góry – płaszcze, kurtki czy marynarki. Tym razem postawiłam na oversizową kurtkę z jeansu, czyli tzw. katanę, którą usportowił szary, bawełniany kaptur (z możliwością odpięcia).

Do katany dobrałam dopasowany, prążkowany golfik w kolorze szarym, gdyż obszerne elementy stylizacji lubią się z tymi bardziej dopasowanymi : ) oraz dresy z czarnej ekoskóry i czarne sneakers’y.

Nie zabrakło także dodatków, czyli bawełnianego worka z aplikacjami – zaprojektowanego wspólnie z Mamą i uszytego przez utalentowane mamine rączki : ) i sznurkowego różańca, który przywiozłam z Medziugorje.

Jak wyszło? Czekam na Wasze opinie na blogu jak i na Instagramie.

 

4 komentarze

  • Zuzia

    U nas na wschodzie rownież zimy nie ma. NIe przepadam za taka pogodą. Pada śnieg i jednoczesnie na dworze jest 6 stopni tak wiec ten śnieg praktycznie od razu ginie. Jak bylam mała czekałam co roku na śnieg i obecnie czuję jakbym powróciła do czasów dzieciństwa bo tęskni mi się do śnieżnej pokrywy…. Mam nadzieję, ze na dniach coś się zmieni.

    Również w taka pogodę ubieram się w lżejsze ubrania, nie wyjęłam w tym roku jeszcze swojej najcieplejszej puchowej kurtki bo nie miało to sensu. Polubiłam również jeans. Muszę wyciagnać z szafy dawno już zapomnianą jeansową kurtkę, o której zapomniałam.

    • ANN LIS

      Uwielbiam jeans, dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że w ostatnich modowych trendach jeans stał się niezwykle uniwersalną tkaniną, z której szyje się już nie tylko cienkie katany, ale także kurtki przejściowe i zimowe 🙂