5 komentarzy

 • Basia

  W ostatnim czasie bardzo często nakladam na siebie właśnie taką stylówkę czyli wygodny szeroki kardigan plus legginsy. Jest mi w nich wygodnie oraz strój idealnie wpasowuje się w pogodę. W maju w tym roku pogoda raczej nas nie rozpieszcza. Jak wyjdzie słońce bywa cieplo, jednak kiedy zajdzie albo wieczorami, jest już znacznie chłodniej oraz sweterek się przydaje. Na co dzień najczęściej wybieram również sportowe buty. bo jest mi w nich najwygodniej. Szpilki zostawiam na wieczór.

 • Anna

  Uwielbiam legginsy. Sa niesamowicie wygodne. Mam kilka sztuk. Chodzę głównie w legginsach bawełnianych bo są dla mnie najbardziej komfortowe, niemniej mam jedną parę legginsów skórzanych l. Legginsy takie nie dają takiej wygody jak legginsy bawełniane ale za to bardzo dobrze wygladają w wielu stylizacjach. Nakłądam je głównie jak gdzieś wychodzę oraz chcę wygladać elegancko.

  Nadają się również na imprezy 🙂

  • ANN LIS

   Niesamowite w legginsach jest to, że wystarczy odpowiednio dobrać „górę”, aby stworzyły stylizację – sportową, casual’ową albo nawet elegancką. Oczywiście deseń czy materiał legginsów też jest istotny przy tworzeniu stylizacji, jednak wielokrotnie zwykłe, najwygodniejsze – jak piszesz – bawełniane legginsy posłużyły mi zarówno do codziennych stylizacji jak i tych bardziej eleganckich 🙂 W obecnym sezonie, legginsy z pewnością pojawią się jeszcze na moim blogu, tak więc zapraszam do śledzenia modowych propozycji na blogu oraz na Instagramie – gdzie często zamieszczam zapowiedzi nowych stylówek 🙂