Dla Ciała: MODA

Wiosna, ach to Ty

Pierwsze ciepłe dni tej wiosny w końcu nadeszły, dlatego – stęskniona za sukienkami – postanowiłam wybrać jedną z nich na spacer po Parku Oliwskim w rodzinnym Gdańsku. Wiem, że ostatnio zaniedbywałam nieco tematy modowe, ale obiecuję poprawić się w najbliższym czasie : ) Zaglądajcie na bloga http://www.annlis.pl/ oraz na moje konto na Instagram’ie: annlis.pl

KOMENTUJCIE! OBSERWUJCIE! ZAPRASZAM!!!

Wiem, że zastanawiacie się skąd pochodzi odzież wykorzystywana przeze mnie do stylizacji. Nie wypożyczam rzeczy do swoich zdjęć, wszystkie pochodzą z mojej garderoby – moda jest przecież moją pasją… ; ) Ale zanim znajdą się w tej garderobie, nabywam je w przeróżnych miejscach. Kupuję oczywiście w znanych, popularnych „sieciówkach” znajdujących się w większości galerii handlowych, czasami wybieram się na zakupy do polskich butików – moim ulubionym jest Modoteka butik Gdańsk https://www.facebook.com/modotekabutik/ Poza tym uwielbiam second-hand’y, w których mogę poszaleć niczym lwica na łowach ; ) Bo, o ile bardziej cieszy świetna, markowa, oryginalna, a czasem wręcz unikatowa rzecz, zdobyta w masie zwykłych czy starych ubrań – to jest to! Wiele z prezentowanych na blogu stylizacji, wymaga też mistrzowskich dłoń mojej Mamy, która umie szyć na maszynie. Mama niejednokrotnie dokonuje poprawek, dzięki którym mogę uzyskać zamierzony efekt końcowy. Często jest tak, że już podczas zakupu nowej rzeczy, mam wizję, co z niej powstanie i na przykład kupuję sukienkę, która ma stać się spódnicą lub spódnicę, która stanie się bluzką et cetera : ) Grunt to zabawa modą i dawanie dobrej energii ludziom poprzez modową pasję!

Sporo zawdzięczam także mojej profesjonalnej Pani fotograf https://www.facebook.com/grafikfotografpl/, która niezwykle umiejętnie potrafi uchwycić i uwydatnić, wszystko to, na czym najbardziej mi zależy : )

Kochani, jeśli macie jeszcze jakieś pytania albo chcielibyście poradzić się w kwestiach stylizacji zapraszam do przesyłania zapytań w komentarzach. Piszcie też, co Wam się najbardziej podoba? Jaki styl lubicie? Czego brakuje Wam na moim blogu???

2 komentarze