Dla Ciała: MODA

SHOPPING QUEENS: 5in1 – Multitrend Styling

Zgodnie z obietnicą, w najbliższym czasie na moim blogu, będę zamieszczała stylizacje, w których mogliście zobaczyć mnie ostatnio w programie „Shopping Queens” emitowanym przez telewizję Polsat Cafe : ) Jeśli dotychczas nie udało Wam się obejrzeć odcinka 47, w którym wystąpiłam, to nic straconego – będą jeszcze powtórki w Polsat Cafe, a poza tym odcinek ten możecie obejrzeć w dowolnym czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Go. Zapraszam do „lektury”! ; )

A dziś na blogu stylizacja „wizytówka”, która została oceniona na początku programu przez prowadzącą modelkę i stylistkę – Joannę Horodyńską:

„Wszystkie najważniejsze trendy sezonu: za duża marynarka, crop-top, jeasny z wysokim stanem z dziurami na kolanach, sandały noszone do jeansów, torebka, która tak naprawdę jest ukryta tylko w dłoni, pod pachą… Co mogę powiedzieć… moda, no moda”.

Dziękuję Joasiu za tą opinię! Jestem tym bardziej wdzięczna, gdyż uważam Cię za prawdziwą ikonę mody i stylu. Chyba mamy zbieżny punkt widzenia w modowych kwestiach i bardzo mnie to cieszy! : ) A co Wy uważacie o tej „multitrendowej” stylówce??? Czekam na odzew na blogu jak i na moim Instagramie.