Dla Ciała: MODA

HOLIDAYS 2022: 100% Ann w Ann, czyli Sport z nutą Elegancji w chorwackim Bale-Valle

Świat ostatnimi laty lubi skupiać się na procentach, dlatego dziś stylizacja – jak w tytule – 100% mnie we mnie ; ) Moim ulubionym połączniem jest zawsze komfortowy outfit z eleganckimi dodatkami, przełamującymi sportowy charakter.

Dzisiejsza stylizacja, to komplet sportowej firmy, delikatnie zmodyfikowany maszyną i wprawnymi rączkami mojej mamy Ela Lis – ProjektowanieUbrań. Nie lubię w modzie monotonii i szablonowych rozwiązań, więc w komfortowym zestawie 100% Ann w Ann musiały się znaleźć się dodatki takie, jak potężny łańcuch w złotym kolorze czy sandały na obcasie w transparentnej wersji wraz ze sportowymi skarpetkami : ) W drugiej części zdjęć możecie zobaczyć stylówkę również ze sportowymi sneakersami – wersję na zwiedzanie na przykład starych, kamiennych chorwackich miasteczek, jak Bale-Valle.

Uwielbiam wszystkie starorzymskie miasta w Chorwacji, mam oczywiście swoją listę „the best of”, pośród której z pewnością znajdzie się południowy Dubrownik, środkowy Trogir i Split oraz północny Rovinj, a także małe i spokojne Bale-Valle, które wybrałam na kilka ujęć wakacyjnych stylówek.

Co sądzicie o takiej 100%-owej mnie??? ; ) Czekam na Wasze komentarze na blogu oraz moim Instagramie.