Dla Ciała: MODA

Make the Rules of Fashion

Dzisiaj Dzień Kobiet, składam więc wszystkim Kobietkom najserdeczniejsze życzenia – pięknego, długiego życia w pełnym zdrowiu i w wielkiej miłości Kochane! : )

Zaproponowana dziś przeze mnie stylizacja może nie jest na wielkie wyjście z okazji dzisiejszego święta, ale jeśli ktoś spędzał ten dzień dość aktywnie (jak ja), to myślę, że takie streetstylowe zestawienie – swetra z bardzo kobiecym printem ; ) sportowych leginnsów z przesłaniem ; ) oraz czerwonego płaszcza i wielokolorowych sneakersów – sprawdziłoby się idealnie!

Można też powiedzieć, że ta stylówka jest kolejną odsłoną Red & Panther, którą zamieściłam na blogu jakieś dwa miesiące temu. Która z tych streetstylowych propozycji spodobała się Wam bardziej i co sądzicie o dzisiejszym „tworzeniu modowych zasad”? : ) Czekam na Wasze opinie zarówno na blogu jak i Instagramie.

 

6 komentarzy

    • ANN LIS

      Zarówno czerń jak i czerwień możemy łączyć z wieloma kolorami i deseniami, ale – jak piszesz – właśnie w połączeniu z czernią zawsze wygląda pięknie 🙂 Pozdrawiam!

    • ANN LIS

      Dokładnie – wiosna wprowadza w nasze życie barwy, a moda powinna iść w parze z porami roku, zatem wiosną stawiajmy na mocniejsze barwy 🙂 Miło mi, że spodobała Ci się ta propozycja 🙂